emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Хаммам Пінна насолода для двох, Харків - Фото

Хаммам Пінна насолода для двох

Хаммам Пінна насолода для двохEmozzi

Подарували 2 рази

Хаммам Пінна насолода для двох, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

19.06.2022

Адреса

м. Харків, пров. Костюринський, 2, 4 поверх

2 особи - 120 хв

2970.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

сертифікат з собою

для двох

18+

2 години

Хаммам - це справжнє диво. Торжество гармонії над марнотою буття. Насолода неквапливим релаксом. Таїнство очищення. Та сама казка, в якій герой хотів пірнути в казан з киплячим молоком і виринути молодшим і гарнішим. Тільки на відміну від російського народного переказу в хаммамі все відбувається по-справжньому.

Програма враження

  • зустріч з адміністратором
  • підготовка до процедури, душ
  • обмивання тіла срібними чашами + прогрів
  • пінно-мильний дренажний масаж
  • пілінг рукавичкою Кесе
  • чай

Ти отримаєш

  • пінний масаж для двох
  • скрабування всього тіла для двох
  • прогрів в режимі Калідаріум або Тепідаріум для двох
  • чаювання для вдох

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і жити далі. 

Вам негайно необхідно втекти від буденності і опинитися десь у раю, щоб ви кожною клітиною відчули відновлення і насолоду? Таке місце є, і воно чекає саме на Вас. 

SPA центр Махараджа – це перший в Харкові комплекс СПА найвищого рівня і другий по всій Україні. Саме тут ваша душа зможе відчути, що насправді таке Нірвана, в той час як тіло стане досконалим.  Для цього майстри змогли поєднати східні та западні методики догляду за зовнішнім виглядом і внутрішньою гармонією. В цьому місці Ви зможете відчути на собі якість сучасних технологій у сфері косметології та СПА-догляду. І все це в поєднанні з таємничими знаннями та ритуалами східних духовних практик. Ми допоможемо Вам не лише зберегти, а й зміцнити Ваше здоров’я, повернемо втрачену молодість та подаруємо справжній душевний спокій. З нами Ви зможете потрапити у зовсім іншу реальність, де жодні проблеми і щоденні клопоти не будуть мати до Вас ніякого відношення. 

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Хаммам Пінна насолода для двох

2 особи - 120 хв

2 970 грн