emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Дитячий пейнтбол для десятьох Extra, Харків - Фото

Дитячий пейнтбол для десятьох Extra

Дитячий пейнтбол для десятьох ExtraEmozzi
Дитячий пейнтбол для десятьох Extra, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.06.2022

Адреса

м.Харків, пр-т. Любові Малої, 93 (ст.м.Холодна гора)

10 осіб - 640 хв

8100.00 грн

на природі

у приміщенні

всесезон

спортивний одяг

за попереднім записом

сертифікат з собою

для компанії

6+

10 годин

Будь-яка сім'я стикалася з питанням: «А як же в цьому році захоплююче і цікаво відсвяткувати День Народження улюбленого чада?» І ми з готовністю відповімо, що пейнтбол - це відмінний варіант, щоб відзначити дитячий День Народження! Це дитяче свято дійсно запам'ятається учасникам на все життя! І далеко не секрет, що пейнтбол це шалено цікаве, активне і позитивне проведення часу. Адже хто з нас в дитинстві не любив грати в «воійнушку» у дворі? Гра в пейнтбол - це та ж «війнушка», але тільки більш реалістична: різні зміцнення і укриття, камуфляж і пейнтбольні рушниці (маркери), що стріляють «кулями» - кульками з фарбою, захисні маски, маркування уражених гравців різнобарвною фарбою, яка, до речі , легко відпирається. Будь-яка дитина старше 6 років дотримуючись елементарних правил техніки безпеки, ,  и не знімая захистну маску під час гри,може грати в пейнтбол, оскільки по статистиці це один із самих безпечних видів спорта!

 

Програма:

У вартість входить: прокат обладнання, екіпірування й 500 куль на одного гравця. Для самих маленьких любителів пейнтболу ми пропонуємо пограти на обладнанні  відомої американської компанії JT SPLATMASTER, яке ідеально підходить для дітей які також хотіли б грати в пейнтбол. 

Основні переваги: 

- легка вага рушниць; 

- немає необхідності використовувати повітря або СО2; 

- магазин на 15 кульок; 

- швидка перезарядка; 

- дальність стрільби 30 метрів. 

- різноманіття сценаріїв з використанням додаткових мішеней. 

 

Дитячий пейнтбол на обладнання JT SPLATMASTER це 100% цікаво і безпечно. Додатковою умовою являється дорослий супроводжуючий  з докуметов що посвідчує особу.

Вже більше 11 років поспіль пейнтбольний клуб «Екстремал» успішно працює у Харкові. Компанія пропонує своїм гостям прийняти участь у захоплюючих квестах і пограти у таймтаг, лазертаг, чи пейнтбол. Проведення розваг не залежить від погодних умов, бо є декілька майданчиків на вулиці та 5 закритих локацій, 2 з яких опалюються. За бажанням на території клубу можна орендувати мангали, дрова, меблі, намети і опалювальні альтанки.

Вже більше 11 років поспіль пейнтбольний клуб «Екстремал» успішно працює у Харкові. Компанія пропонує своїм гостям прийняти участь у захоплюючих квестах і пограти у таймтаг, лазертаг, чи пейнтбол. Проведення розваг не залежить від погодних умов, бо є декілька майданчиків на вулиці та 5 закритих локацій, 2 з яких опалюються. За бажанн...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

Пейнтбол Smartpaintball-for-6-people-smart-kharkov
2 850 грн
Харків
6 осіб
180хв
Пейнтбол Extrapaintball-for-6-people-extra-kharkov
4 900 грн
Харків
6 осіб
640хв
×

Дитячий пейнтбол для десятьох Extra

10 осіб - 640 хв

8 100 грн