emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Приватний Тур до Чорнобилю для компанії, Київ - Фото 1

Приватний Тур до Чорнобилю для компанії

Приватний Тур до Чорнобилю для компаніїEmozzi
Приватний Тур до Чорнобилю для компанії, Київ - Фото 1
Приватний Тур до Чорнобилю для компанії, Київ - Фото 2
Приватний Тур до Чорнобилю для компанії, Київ - Фото 3

Сертифікат дійсний до:

!

06.06.2021

Адреса

Київська обл., м. Чорнобиль, вул. Кірова 38-А

4 особи - 660 хв

17914.00 грн

всесезон

на природі

зручний одяг

за попереднім записом

лише для громадян України

сертифікат з собою

документи з собою

для компанії

18+

11 годин

Отримати безцінний досвід екстремальної пригоди цілком реально, маючи Сертифікат на Приватний тур до Чорнобильської зони для компанії з 4 осіб від команди Go2Сhernobyl. Знаходячись у безпосередній близькості від місця трагедії світового мастштабу, гостро відчувається не тільки страшна аура поселень, покинутих назавжди, а й, як філософське протиставлення їм, некероване буяння дикої природи.

Для зручності замовників та економії їх часу зустріч з гідом Go2Сhernobyl та місце посадки в транспорт, стилізований під тему екскурсії, відбуваються за вказаною замовниками адресою в межах Києва. Під час двогодинної дороги до місця призначення туристи мають можливість ознайомитись з відеоаметріалами, що присвячені Чорнобильській трагедії та її наслідкам. Під час подорожі професійний гід несе відповідальність за виконання екскурсійної програми, тримає під контролем усі організаційні моменти, супроводжує учасників туру на всіх етапах пригоди та відповідає за їх безпеку.

Екскурсія може відбуватися російською чи англійською мовами, на вибір замовників.

Програма туру досить гнучка, тож є можливість змінювати її та відвідувати лише локації, цікаві туристам приватного туру. Саме цей тур підійде тим, хто бажає відвідати Зону Відчуження з метою зйомок фільму, відеоролика, реклами чи заради проведення наукових дослідів.

Всі організаційні питання стосовно дозволу на перебування в ЧЗВ, оформлення перепусток та інших офіційних документів спеціалісти з Go2Сhernobyl вирішують самі й зазделегідь. Учасникам туру слід лише вчасно надати паспорти для оформлення.

Час відвідування об'єктів та програма екскурсії може змінюватись.

Програма

 • 08:00-08:30 — Зустріч з командою Go2Сhernobyl у Києві за вказаною замовником адресою. Перевірка паспортів. Посадка в комфортабельний транспорт
 • 08:30 — Виїзд з Києва в напрямку Чорнобильської Зони Відчуження.
 • 10:30-10:45 — КПП «Дитятки» - проходження паспортного контролю. Знайомство з правилами відвідування зони. Перетин кордону 30-кілометрової зони в напрямку м. Чорнобиль, дорога повз покинуті селища Черевач та Залісся
 • Зупинка для фото перед в'їздом у Чорнобиль. Автобусна екскурсія містом. Відвідування виставки роботів та техніки, що брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та пам'ятника «Тим, хто врятував світ»
 • КПП «Лелев» - перетин кордону 10-кілометрової зони, дорога повз покинуте селище Копачі
 • Промислова зона ЧАЕС. Зупинка для фото біля ставка-охолоджувача з видом на енергоблоки та недобудовані градирні. Меморіал біля промислового корпусу. Об'єкти-укриття «Арка» та «Арка-2»
 • Місто-привид Прип'ять. Рудий ліс. Стела на в'їзді в місто. Пішохідна екскурсія містом, відвідування покинутих міських об'єктів
 • Секретний об'єкт Чорнобиль-2. ЗГРЛС «Дуга-1».
 • Обід (за бажанням замовників)
 • Радіологічний контроль
 • 19:00 — Повернення до Києва.

Що входить у вартість

 • Оформлення пропускних документів для відвідування 30-кілометрової, 10-кілометрової зон, м. Прип'ять, ЗГ РЛС «Дуга»
 • Оформлення страхових документів
 • Доставка учасників туру з Києва до ЧЗВ та дорога в зворотній бік, пересування територією зони
 • Супровід гіда протягом усього маршруту та послуги професійного гіда англійською або російською мовами
 • Екскурсійна програма
 • Харчування
 • Дозвіл на фото- та відеозйомку

Що взяти з собою

Паспорти, на які були оформлені пропускні документи, сертифікат EMOZZI

Форма одягу

Походна форма одягу та взуття, зручне для довгих прогулянок. Довгі штани без дірок, футболка, сорочка, одяг з довгими рукавами, закрите взуття. Носіння коротких штанів, шортів, спідниць, відкритого взуття в ЧЗВ заборонено

Обмеження

Вік учасників від 18 років. Послуга доступна лише для громадян України

Додаткові можливості

Іноземним громадянам послуга надається за доплату

Адреса

Київська область, м. Чорнобиль, вул. Кірова, 38-А

Go2Chernobyl — унікальна туристична агенція з 10-річним досвідом організації екстремальних турів у Зону Відчуження. Постапокаліптична атмосфера міста-привида, час для якого зупинився у 1986 році, царювання природи над речами, будівлями, технікою, що колись належали людям. Символічна філософія життя та смерті, процвітання та забуття. 

Професіонали з команди Go2Chernobyl, закохані в свою справу та добре знайомі з історією Чорнобильської трагедії та її жахливими наслідками, знають безпечні стежки ЧЗО й готові провести ними відвідувачів. 

Перегляд ексклюзивних відеоматеріалів про аварію під час дороги до місця призначення, покинуті та поховані назавжди села за вікном екскурсійного автобуса, відвідування чисельних промислових об'єктів атомної станції, меморіалів, музеїв, покинутих будівель та колись жвавих районів багатолюдного міста Прип'ять, можливість зробити унікальні фото та відео — це ще не весь список того, що отримують екстремали, готові поринути у пригоду разом з Go2Chernobyl.

Незалежно від того, скільки триватиме вибраний мандрівниками тур, час, проведений на території Чорнобильскої зони, буде максимально інформативним, насиченим невдаваними емоціями та, що вкрай важливо для такого туру, безпечним.

Усі питання стосовно отримання пропускних документів, перетину пропускних пунктів та дозволу на фото- та відеозйомку команда Go2Chernobyl бере на свої плечі. Відповідальність за життя та здоров'я своїх туристів і професіоналізм гідів — невід’ємна складова роботи команди.

Go2Chernobyl — унікальна туристична агенція з 10-річним досвідом організації екстремальних турів у Зону Відчуження. Постапокаліптична атмосфера міста-привида, час для якого зупинився у 1986 році, царювання природи над речами, будівлями, технікою, що колись належали людям. Символічна філософія життя та смерті, процвітання та забуття. 

...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Приватний Тур до Чорнобилю для компанії

4 особи - 660 хв

17 914 грн