emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Ча-ча-ча - урок танцю, Харків - Фото

Ча-ча-ча - урок танцю

Ча-ча-ча - урок танцюEmozzi
Ча-ча-ча - урок танцю, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

18.03.2022

Адреса

м. Харків, вул. Тобольська, 46 (ЕОКЦ БЕЙТ ДАН)

1 особа - 60 хв

440.00 грн

у приміщенні

спортивний одяг

всесезон

за попереднім записом

для одного

сертифікат з собою

4+

60 хвилин

Ча-ча-ча - красивий і виразний танець, де особлива роль відведена жінці. Не дарма його жартівливо називають танцем кокеток. Музичний розмір виконання ча-ча-ча - 4/4, характерний темп: помірно-швидкий, 30-32 такти на хвилину, перша сильна частка акцентується довжиною кроку. Кроки здійснюються на кожен удар, після чого обов'язково випрямляються коліна, крім цього для танцю характерно інтенсивний рух стегон. Підняттів і опускань при русі вздовж підлоги не проводиться. Під час виконання можливі закрита, відкрита, віялова, відкрита променадна і відкрита контрпроменадна позиція в парах. 

Програма

 Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вивчення основ танцю.

 

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають сальсі, меренге, бачаті, кізомбі, кубинській румбі, аргентинському танго, реггетону і руеді де касіно.

Latina Club Ірини Ясногородської – професійна школа латиноамериканських танців, яку заснували в 2002 році у Харкові. Двері клубу відкриті для дітей і дорослих різного віку та з будь-яким досвідом. Досвідчені хореографи не тільки проводять приватні і групові уроки, а й із задоволенням ставлять шоу-номери для виступів. На заняттях навчають с...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Ча-ча-ча - урок танцю

1 особа - 60 хв

440 грн