emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Антицелюлітний масаж, Харків - Фото

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масажEmozzi

Подарували 2 рази

Антицелюлітний масаж, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

15.06.2022

Адреса

вул. Кооперативна, 6/8

1 особа - 90 хв

695.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

зручний одяг

18+

90 хвилин

Антицелюлітний масаж заснований на базі класики. Його відмінність від звичайного класичного в тому, що масажист використовує більш глибокі прийоми. При антицеллюлитном масажі використовуються спеціальні масла і креми для отримання потрібного результату. Залежно від стадії целюліту масажистом розробляється індивідуальна програма позбавлення від цього дефекту шкіри. Проводиться антицелюлітний масаж на проблемних зонах, включаючи низ спини, поперек, сідниці, стегна, живіт (включаючи боки).

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займатися з тренером як в групі, так і індивідуально.

Звичайно, у всіх нас різні причини, за якими ми обираємо ту чи іншу практику йоги, але цілі у всіх спільні: розвиток потенціалу людини і зміцнення здоров'я. У йога-студії ми постаралися створити для цього всі необхідні умови і, найголовніше, підібрати професійний склад тренерів.

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Антицелюлітний масаж

1 особа - 90 хв

695 грн