emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Політ на повітряній кулі для трьох, Дніпро - Фото

Політ на повітряній кулі для трьох

Політ на повітряній кулі для трьохEmozzi

Подарували 3 рази

Політ на повітряній кулі для трьох, Дніпро - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

27.03.2022

Адреса

Полеты проводятся под Днепропетровском

3 особи - 180 хв

12485.00 грн

всесезон

на природі

Політ на повітряній кулі для одного здійснюється за допомогою вітру (повітряна куля управляється тільки по висоті). Польоти навесні, влітку і восени починаються рано вранці на світанку або ввечері за 2-3 години до заходу сонця. Взимку літати можна в будь-який час світлового дня. Безпосередньо політ триває близько години, від 45 хвилин до 1.5 годин. За цей час повітряна куля пролітає 5-20 км (знову ж таки в залежності від швидкості вітру і часу). Приблизно після години польоту пілот почне підбирати зручне місце для посадки, звідки вас, куля і пілота забере команда підбору і доставить до місця старту. Після захоплюючої прогулянки на повітряній кулі вас чекає приємне доповнення - традиційне посвячення в повітроплавці всіх тих, хто здійснив політ вперше. Що йде з під ніг земля, дедалі менші в розмірах будинки і дерева - все це видовище дуже захоплює і змушує вас відчувати шалений захват. Політ на повітряній кулі це не тільки захоплююче враження, але і прикольний подарунок на День Народження, а також це оригінальний подарунок для коханого чоловіка або коханої жінки!

Програма Польоту:

Одяг повинен бути спортивної або напівспортивного і по сезону. Не рекомендується здійснювати польоти в період вагітності, загострення хронічних захворювань і алергії, а також дітям молодше 10 років. Польоти не здійснюються при сильному вітрі (більше 4м / с.) І при сильних опадах. У разі негоди політ переноситься на зручну для вас дату. Кожен аеростат має діючу обов'язкову страховку цивільної відповідальності власника повітряного судна перед третіми особами (включаючи осіб на борту).

Польоти проводяться за містом. З квітня по жовтень польоти проводяться в період: 3 години після сходу сонця, 3 години до заходу сонця). З листопада по березень польоти проводяться в світлий час доби. Термін дії сертифіката EMOZZI 6 місяців


Адреса

Місце проведения польотів буде обрано залежно від напрямку вітру. Польоти можуть здійснюватись у Підгородньому, Новомосковську та Спаському. Виїзд на літну базу здійснюється від ТЦ "Караван".

 

 

Днепропетровский центр воздухоплавания. Полеты проводятся под Днепропетровском

Днепропетровский центр воздухоплавания. Полеты проводятся под Днепропетровском

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Політ на повітряній кулі для трьох

3 особи - 180 хв

12 485 грн