emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Антиоксидантний СПА догляд за обличчям Квітуча сакура, Харків - Фото

Антиоксидантний СПА догляд за обличчям Квітуча сакура

Подарували 1 рази

Антиоксидантний СПА догляд за обличчям Квітуча сакура, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

27.03.2022

Адреса

м. Харків, пров. Костюринський, 2, 4 поверх

1 особа - 90 хв

1565.00 грн

всесезон

у приміщенні

18+

Чарівна Японія завжди була оповита таємницею - далека країна, що зберігає безліч чудес. Одним з таких чудес, воістину є краса жінок Японії, які в 30 років виглядають на 17, а в 50 на 30. Їх порцелянова шкіра, порівнювалася поетами з пелюстками квітки сакури, а точені фігури з хризантемами. Стародавні секрети здоров'я, краси і довголіття передавалися тут з покоління в покоління і найчастіше були абсолютно невідомі європейцям, завмираючими перед вічною молодістю прекрасних жінок Японії.

Програма: 

Двофазне очищення японською емульсією і піною 

• Пілінг на основі алое гелю і зеленого чаю 

• Масажне нанесення гіалуронового гелю 

• Маска на основі церемоніального чаю "матчу" 

• Маска Антистрес 

• Нанесення антиоксидантного крему 

• На завершення процедури ніжний десерт і ароматний чай

 

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і жити далі. 

Вам негайно необхідно втекти від буденності і опинитися десь у раю, щоб ви кожною клітиною відчули відновлення і насолоду? Таке місце є, і воно чекає саме на Вас. 

SPA центр Махараджа – це перший в Харкові комплекс СПА найвищого рівня і другий по всій Україні. Саме тут ваша душа зможе відчути, що насправді таке Нірвана, в той час як тіло стане досконалим.  Для цього майстри змогли поєднати східні та западні методики догляду за зовнішнім виглядом і внутрішньою гармонією. В цьому місці Ви зможете відчути на собі якість сучасних технологій у сфері косметології та СПА-догляду. І все це в поєднанні з таємничими знаннями та ритуалами східних духовних практик. Ми допоможемо Вам не лише зберегти, а й зміцнити Ваше здоров’я, повернемо втрачену молодість та подаруємо справжній душевний спокій. З нами Ви зможете потрапити у зовсім іншу реальність, де жодні проблеми і щоденні клопоти не будуть мати до Вас ніякого відношення. 

Бажаєте втекти від буденних справ та поганих думок, у вас вже немає сил на вирішення щоденних питань? Єдине, на що ви згодні – це опинитися в місці де є лише зелені трави, свіже повітря та журчання водопаду. Вам хочеться, щоб час зупинився, аби у Вас з’явилася змога подолати всі печалі і переживання, і знову відчувалися сили діяти і ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Антиоксидантний СПА догляд за обличчям Квітуча сакура

1 особа - 90 хв

1 565 грн