emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Масаж живота, Харків - Фото

Масаж живота

Масаж животаEmozzi

Подарували 2 рази

Масаж живота, Харків - Фото

Сертифікат дійсний до:

!

16.06.2022

Адреса

вул. Кооперативна, 6/8

1 особа - 60 хв

555.00 грн

у приміщенні

всесезон

за попереднім записом

для одного

зручний одяг

сертифікат з собою

14+

60 хвилин

Масаж живота носить багато назв - старослов'янський масаж живота, обтиснення живота, вісцеральна хіропрактика, мануальна терапія живота, ци-нейцзан. Вісцеральний масаж - це масаж внутрішніх органів через передню стінку живота, це робота з внутрішніми органами обтиснюючого, що зрушує, і масажного характеру. 

З віком наші органи зміщуються зі своїх природних позицій і, як правило, відбувається їх опущення. У кожному зміщеному і хворому органі найчастіше відбувається ослаблення нервового волокна і спазм судин. В результаті через недостатнє надходження кисню, поживних речовин, венозного і лімфатичного застою, слабкого відтоку продуктів обміну і розвитку на цьому грунті патогенної мікрофлори починається самоотруєння клітин в органі і його навколо органного простору.

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займатися з тренером як в групі, так і індивідуально.

Звичайно, у всіх нас різні причини, за якими ми обираємо ту чи іншу практику йоги, але цілі у всіх спільні: розвиток потенціалу людини і зміцнення здоров'я. У йога-студії ми постаралися створити для цього всі необхідні умови і, найголовніше, підібрати професійний склад тренерів.

Будинок Сонця - це особливий простір із затишною атмосферою для цікавих «живих» людей. Тут немає сторонніх і байдужих. Тут панує світло, привітність, професіоналізм і, звичайно, йога! У нас великий вибір занять з досвідченими фахівцями з різних шкіл хатха-йоги, цигун, Іліцюань, каланетики, пілатесу, трайбл, медитації, можливості займ...

Нова пошта (100% передоплата на банківську карту)

от 60 грн

Самовивіз

Бесплатно

Кур'єрська доставка

от 60 грн

Електронний сертифікат (100% передоплата на банківську карту)

Бесплатно

Як це працює?

Виберіть будь-яку емоцію, набір або зробіть HandMade

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Сплатіть сертифікат

4.
×

Масаж живота

1 особа - 60 хв

555 грн