emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Шандарашка, антистресовий центр

«Шандарашка» - креативний антистрес-центр у Києві, де відвідувачі можуть спустити пару у спеціальній кімнаті, «шандарахнувши» об стіну цілу гору посуди! Центр працює з 2014 року. Його ідейний натхненник та керівник Анна Кандидатова привезла ідею відкрити заклад для биття посуду із США. Назва походить від слова «шандарахнути», тобто кинути, швирнути щосили.

Подібний процес позитивно впливає на психіку, знижує емоційне напруження та вивільняє приховувані емоції на кшталт злості, агресії, розпачу або смутку. Іноді посуд б’ють просто заради веселощів. Або загадують бажання перед тим, як розбити! 

Фішка закладу в тому, що тут можна маркером написати на посуді імена або назви тих або того, що дратує або засмучує людину, і під спеціально підібрану музику кидати сервизи об стіни чи підлогу. Також тут передбачено справжню боксерську грушу та рукавиці. 

Основна цільова аудиторія «Шандарашки» - жінки і чоловіку порівну, віком від 18 до 60 років. Але іноді батьки приводять дітей-школярів, аби ті навчилися позбавлятися негативу та виплеснути енергію у безпечному та найбільш прийнятному для цього середовищі.  Для деяких відвідувачів таке дозвілля замінює бесіду з психологом. 

Посуд на бій відправляють близько 15 постачальників з усієї України. Це завжди нові чашки та тарілки. Уламки посуду не викидаються на звалище, а йдуть на потреби будівництва – їх безкоштовно забирають і вивозять декілька будівельних компаній двічі на місяць. 

ТОП-3 причини обрати послуги «Шандарашки»

  • Це весело і розвантажує психіку!
  • Можна взяти з собою друзів
  • Місцезнаходження – в центрі міста, поруч із Контрактовою площею

«Шандарашка» - креативний антистрес-центр у Києві, де відвідувачі можуть спустити пару у спеціальній кімнаті, «шандарахнувши» об стіну цілу гору посуди! Центр працює з 2014 року. Його ідейний натхненник та керівник Анна Кандидатова привезла ідею відкрити заклад для биття посуду із США. Назва походить від слова «шандар…