emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Rock School

Rock School - альтернативна музична школа для людей будь-якого віку та творчих здібностей. Працює з 2012 року. За цей час спеціалісти встигли дати безліч уроків гри на класичних та електронних інструментах, серед них: гітара, ударні, фортепіано, волинка. Також викладачі навчають вокалу та сольфеджіо. Вони знаходять підхід до будь-якої особи та роблять заняття максимально простими й цікавими. Вибравши навчання в Rock School, кожен отримує шанс побачити себе на музичній сцені, незалежно від початкового багажу, вмінь та навичок.

Родзинка рок-школи – це унікальна можливість стати частиною бенду та після кількох репетицій виступити у його складі перед глядачами.

ТОП-причин вибрати Rock School

  • в пріоритеті практика, а не теорія
  • індивідуальний підхід
  • навчання на улюблених музичних інструментах
  • створення рок-гурту з нуля
  • виступи в складі музичних колективів на сценах пабів Києва
  • можливість навчатись у музикантів і композиторів успішних українських рок-гуртів
  • участь у Rock Camp для дорослих та школярів

Rock School пропонує заняття та репетиції в 3 сучасних музичних студіях у центрі столиці, в пішому доступі від станцій метро.

У школі викладають більш ніж 30 успішних музикантів-наставників. Кожен з них має яскравий характер, цікавий творчий шлях та особливу методику навчання. Їх об'єднує шалена любов до сучасної музики та велике бажання ділитись досвідом. Щоб не помилитись із вибором свого вчителя, рок-школа пропонує відвідати кілька пробних занять.

Rock School — місце, де вирує яскраве життя, розвиваються таланти та здійснюються заповітні музичні мрії.

Rock School - альтернативна музична школа для людей будь-якого віку та творчих здібностей. Працює з 2012 року. За цей час спеціалісти встигли дати безліч уроків гри на класичних та електронних інструментах, серед них: гітара, ударні, фортепіано, волинка. Також викладачі навчають вокалу та сольфеджіо. Вони знаходять підхід до будь-якої особи та роб…