emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Квест є детективною грою у реальному часі. Основна мета гри – за допомогою кмітливості та команди друзів вибратись з інтерактивної кімнати за відведений час (зазвичай 60 хвилин). Азарту грі додають різнорідні головоломки, загадки та потаємні механізми кімнати, для активації яких вам знадобиться злагоджена командна робота та спостережливість усіх учасників гри. За сертифікатом грати можна у колективі з чотрирьох осіб, для більш складних кімнат передбачена більша кількість гравців. На вибір можна віддати перевагу ескейп-румам з різноманітним антуражем - таємничної гробниці, космічного крейсера, секретного бункеру, лабораторії або магічного, потойбічного світу).

 

 

Варіанти квестів:

  1. «Лігво Канібала».
  2. «Підпільна імперія».
  3. «Апокаліпсис».
  4. «Золото скіфів».
  5. «Похмілля у Вегасі».
  6. «Лабораторія».
  7. «Космос».
  8. «Спадщина предків».
  9. «Сон художника».
  10. «В гостях у сімейки Адамс».

Що таке квести?

 Цікава, яскрава і захоплююча гра-квест проходить в закритому просторі, У грі може брати участь команда до 4 осіб. Основна мета - знайти ключ, дістатись до якого “заважають” хитромудро розташовані головоломки, і стати на 60 хвилин частиною сюжету пригоди. Розібратись із загадками та таємницями потрібно буде за відведений час (як правило, за60 хвилин). Коли час сплине, гру буде завершено.) Квести – це унікальний шанс активно провести час зі своїми близькими і друзями, а також перевірити власні логічні здібності у дії. За проханням учасників квесту протягом гри можна буде отримати завуальовані підказки, які допоможуть у сюжетних хитросплетіннях та додадуть грі гостроти та динаміки. Надаються різні тематики квест-кімнат.

Як буде проходити детективна гра?

 Винуватець торжества зможе запросити із собою за сертифікатом компанію з трьох друзів. Виходячи з обраної тематики гри учасники зможуть відправитись до запропонованої локації. Далі щасливчик з друзями зустрінеться з організатором квесту. Учасники будуть закриті ззовні, і їм потрібно буде включитися до колективного мозкового штурму. Потрібно підключити кмітливість, щоб крок за кроком розгадати заплутані головоломки і логічні задачки. Грамотні і точні дії дадуть можливість підібрати ключ та вибратись із закритого приміщення.

Щоб пройти весь шлях повністю від початку до кінця, використовуйте заданий час. Перемога буде за вами, якщо ви зможете вийти з приміщення за 60 хвилин. Гра не буде пройдена, якщо ліміт часу буде вичерпано, і хоча б один ребус залишиться без відповіді.

 Подібний формат розваг виник як ідея з комп'ютерних стратегій і детективних кінофільмів. Перенісши цей тип розваг у реальне життя, творці практично в повній мірі прибирають границі між грою і реальністю. Важливо не упустити навіть дрібні деталі, які здатні привести вас до перемоги.

Азарт гри в команді

Щоб успішно пройти гру, слід підібрати сміливих «бойових друзів», компанію з чотирьох осіб для проходження цього випробування. Відчути дух змагання набагато легше разом з близькими друзями. Компанія Емоззі пропонує широкий асортимент кімнат для проходження квест-ігор. Залежно від власних побажань є можливість підібрати найбільш підходящий варіант пригоди.

Різні сценарії квестів

 Якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині приємну розвагу, яскравий та захоплюючий захід, обирайте інтерактивний квест. Групі від двох до чотирьох осіб необхідно буде впоратися з кількома перешкодами, вирішити завдання, розгадати головоломки і досягти основної мети.

 Квести дозволяють по-іншому поглянути на звичне оточення: розвивають логіку, спостережливість, вчать нетривіально мислити. Проходження квесту дає гравцям  можливість відчути себе на піку важливих життєвих рішень, у коловороті подій, від яких залежить доля ігрового світу. До того ж це шанс відчути перемогу на смак! Квест не потребує додаткових академічних знань, однак ми все ж радимо підготуватись до гри як фізично, так і морально. Одяг повинен бути відповідним, зручним, і якщо ви плануєте взяти дітей, то їх обов'язково повинні супроводжувати дорослі.