emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Дитяче фото Дитяче фото, Львів - Фото
980.00 грн
Львів
1 чол(1)
60хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Дитяча фотозйомка Дитяча фотозйомка, Дніпро - Фото
2000.00 грн
Дніпро
3 чол(2-4)
60хв
Сімейна фотозйомка Сімейна фотозйомка, Дніпро - Фото
2200.00 грн
Дніпро
4 чол(2-4)
60хв
Фото аури aura-photo-kharkov
380.00 грн
Харків
1 чол(1)
20хв
Фото аури для двох Фото аури для двох, Харків - Фото
650.00 грн
Харків
2 чол(2-4)
30хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір
Фотосесія на природі Фотосесія на природі, Харків - Фото
750.00 грн
Харків
1 -2 чол(..-..)
60хв
Фотосесія подружок fotosesiia-podruzhok-kharkov
1380.00 грн
Харків
3 чол(2-4)
60хв
Сімейна фотосесія simeina-fotosesiia-kharkov
2300.00 грн
Харків
7 чол(5…)
120хв
Фотосесія Love story photosession-love-story-kharkov
1150.00 грн
Харків
2 чол(2-4)
60хв

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Наше життя – активне, швидкоплинне, стрімке. Саме тому так важливо вміти вчасно зафіксувати яскраві і важливі його моменти. На допомогу приходить майстерність фотографії, що дозволяє передати красу, харизму людини і особливість знятої миті.

 

Багато вже забули про те, що фотографія – це справжнє мистецтво, і цим мистецтвом повинні займатися професіонали. Навіть один вдалий знімок здатний змінити не тільки візуальне сприйняття вашої сторінки в соціальних мережах, але і життя в цілому. Маючи справу з фахівцями, творцями, ви зрозумієте, що можна повністю змінити призму сприйняття самого себе. Справжній художник здатний відобразити і передати на фото внутрішню красу, яка є в кожній особистості. Одного разу спробувавши себе в ролі моделі, ретельно підібравши образ, пропрацювавши все нюанси і деталі, ви більше не будете позбавлені жаги краси і свободи. Фотосесії, рекомендовані магазином розваг Emozzi, дійсно підіймають настрій і змінюють життя на краще!

Для кого підійде фотосесія

 Послуга професійній фотосесії надається всім бажаючих без винятку. Такий подарунковий сертифікат можна піднести мамі, подрузі, чоловікові, бабусі, хлопцю або своєму малюкові. Всі без винятку будуть раді перевтілитися в новий образ, розкрити свою індивідуальність і насолодитися яскравими, справжніми фотознімками. Професіонали своєї справи допоможуть розкритися, підберуть вдалі ракурси і пози, щоб ви виглядали в кадрі дійсно особливо.

Як проходить фотозйомка?

Проводиться захід у інтер’єрній або звичайній фотостудії. У літню пору фотозйомки проходять на природі. За бажанням власник сертифіката зможе взяти з собою друзів, виїхати з гостями на open air локацію і зробити фото на тлі природних пейзажів.

Для початку потрібно буде зустрітися з фахівцем, обговорити завдання і цілі, які щасливчик, який отримав сертифікат на фотосесію, хоче втілити. Далі аналізується зовнішність, уважно опрацьовується образ з урахуванням побажань і складається сценарій зйомки. Далі безпосереднім чином втілюється образ і фотосесія, обробляються фото, і винуватець торжества отримує масу вражень від процесу фотозйомки. В результаті щасливий володар сертифіката буде мати кілька стильних фото в подарунок, захоплені погляди близьких і рідних, а також приємні спогади.

Різноманітність фотосесій:

  • Експрес-фотозйомка
  • Фотосесія для вагітних
  • Зйомка в образі

Особливості проведення фотосесій

 Майстер зйомки надасть кілька фото на вибір. Перед камерою художника щасливчик зможе постати в будь-якому образі, зйомка проводиться в студії, у локаціях, що найбільш привернули та викликають захват. Все фотостудії обладнані творчими і яскравими інтер'єрними зонами. Часто винуватцю торжества пропонуються послуги професійного візажиста і стиліста. За необхідності можна буде підібрати мейк-ап і зачіску. Такий фахівець вкрай необхідний, якщо хочеться, щоб результат перевершив усі очікування. Майстер до останньої деталі знає, який макіяж і зачіска будуть виглядати в кадрі найкращим чином, і підкреслить достоїнства зовнішності.

Подарунковий сертифікат на фотосесію - чудовий сюрприз

 Подарунковий сертифікат на фотозйомку принесе своєму власникові масу позитивних емоцій і вражень. При цьому результат буде приголомшливим, оскільки з винуватцем свята буде працювати команда фахівців. Якщо ви бажаєте піднести своїй близькій людині гідний подарунок, то не баріться. Фотосесія – це ідеальний варіант, що підходить усім без винятку. Створені фото принесуть масу добрих, позитивних емоцій і яскравих вражень!