emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Декупаж на канві decoupage-on-canvas-kiev
300.00 грн
Київ
1 чол(1)
90хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір
Вітражний розпис stained-glass-painting-kiev
500.00 грн
Київ
1 чол(1)
120хв

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Сьогодні багато представниць прекрасної статі захоплюються рукоділлям. Це заняття дозволяє не тільки створювати справжні витвори мистецтва, а й відпочивати душею. Завдяки проходженню майстер-класів є можливість набути нових вмінь і стати краще у конкретному напрямку. З давніх часів майстрині, які вміють вишивати, шити і в'язати, були в особливій повазі, оскільки власноруч могли втілювати істині шедеври. Вони робили побут більш затишним та комфортним.

 Тепер рукоділля – це не життєво необхідний навик, а улюблене хобі для дівчат і жінок. Якщо ви хочете порадувати свою маму, дружину або подругу, придбайте майстер-класи в магазині розваг EMOZZI! Тепер освоїти необхідний вид рукоділля не складе труднощів, всесвітня Мережа надасть вам можливість купити майстер-клас будь-якого формату. Такий захід зробить життя яскравішим, дасть можливість навчитися робити унікальні і стильні вироби на подарунок коханим і близьким людям, зробить світ навколо більш теплим та затишним. Якщо винуватиця торжества у захваті від крафтових брошей, свічок, блокнотів та шкатулок, відповідний варіант у каталозі EMOZZI вже чекає на неї! Отримана річ буде оригінальною і неповторною, а другу таку неможливо буде знайти!

Особливості рукоділля

 Основна мета програми майстер-класа – творчий розвиток та отримання задоволення від процесу майстріння, декорування, ремісництва. Завдяки роботі справжніх експертів у своїй справі – художників, майстрів по декупажу та ліплення, –  час проходить не тільки весело, але і з користю. Результат роботи перевершить всі ваші очікування! Замовлений в компанії EMOZZI подарунок дозволить проявити свої найкращі якості – фантазію, креативність і логіку, отримати нові вміння та позитивні емоції. Готовий виріб буде радувати вас своєю привабливістю і оригінальністю довгий час!

Декупаж

 Що може бути прекрасніше за створення красивих, оригінальних виробів своїми руками? Завдяки декупажу кожна, навіть найбільш проста річ, заново народжується і втілюється у маленький витвір мистецтва. Декупаж дозволяє прикрашати посуд і меблі, елементи інтер'єру та предмети оздоблення – звичні речі набудуть душі та краси за допомогою декупажу. Подібний майстер-клас буде бездоганним презентом мамі, дружині або дівчині, яка любить рукоділля. Головна перевага цієї послуги: ви швидко дізнаєтеся про техніку декупажу, отримавши перші результати своїх старань! Всі необхідні матеріали для роботи будуть знаходитися у організатора. В кінці майстер-класу можна буде забрати готовий виріб додому.

Вишивки

 Декупаж на канві – це одне з нових напрямків у вишивці, особлива техніка прикладного мистецтва. Це не проста вишивка хрестиком, яка, звичайно, дарує спокій та гармонію, але займає багато часу. Особливість декупажу на канві в тому, що нанесення малюнка на канву для вишивки відбувається таким чином, що відрізнити малюнок від справжньої вишивки досить важко. Техніка декупажу на канві є неймовірно творчою, красивою та надихаючою - у процесі майстер-класу ви будете сповнені нових ідей щодо оформлення та дизайну ваших робіт!

Різноманітність варіантів майстер-класів з рукоділля:

  • Декупаж на канві.
  • Майстер-клас гончарного мистецтва.
  • Декор скляної поверхні.
  • Батик – розпис шовкової хустки.
  • Декупаж Пасхального яйця.
  • Розпис по тканині.

 Вибирайте той варіант майстер-класу, що припаде вам до душі, до якого лежить серце! Ваша близька людина буде щаслива втілити свої найсміливіші творчі проекти та випробувати секрети оздоблення. Ви ж, у свою чергу, будете раді поділяти його захват від якісного, обраного зі смаком та приємного дарунку.