emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Як подарувати іменинникові незабутні враження? Сьогодні трендовим подарунком вважається сертифікат, що дозволяє здійснити польоти на літаку, вертольоті або повітряній кулі. В інтернет-магазині пропонуються прогулянки на найрізноманітніших видах повітряного транспорту. Можна придбати сертифікати «планери», «дельтаплани», «параплани». Такі неймовірні пригоди доставлять багато радості винуватцю торжества, дозволить відчути захват, драйв та несамовиті емоції Адреналін, завмирання духу, захоплення і радість від подолання страху – ось що пов'язується з польотами на літальних апаратах. Такий подарунок-враження допоможе відчути свободу, та безмежність власних можливостей!

Польоти на надлегких літальних апаратах у подарунок

 Що подарувати на день народження, Новий Рік, День Захисника України найкращому другові, братові, чоловікові або колезі по роботі? Кращим варіантом стане прогулянка на повітряному транспорті, що дозволяє отримати незабутні враження і насолодитися красою ландшафтів. Можна вибрати «паратрайки», «глайдер», «польоти на дельтаплані». Ексклюзивні подарунки порадують дорогих людей і допоможуть здійснити їх найпотаємніші мрії. Звертайтеся до інтернет-магазину подарунків, де представлені унікальні сертифікати з різних категорій. Досить зробити онлайн-замовлення, і вам доставлять презент у будь-яке місце і зручний для вас час.

Особливості планера

 Ідеальним літальним апаратом можна назвати планер, оскільки це повітряне судно довго залишається у повітрі, плавно опускаючись по низхідній траєкторії. Безмоторний політ пропонує інтернет-магазин, цей подарунок стане найкращим варіантом для тих, хто любить гострі відчуття і нові враження. Винуватець торжества переживе калейдоскоп сильніших приємних вражень і відчує себе найщасливішим у світі. Політ відбувається після проходження інструктажу і триває близько 20-25 хвилин. Екіпаж включає дві людини, в тому числі пілота-інструктора. Під час польоту проробляються різні фігури – розвороти, петля, штопор. За бажанням замовляється зйомка action-камерою на голові.

Особливості конструкції планера:

  • Широкі крила з максимальною площею, що витримують велику висоту при невеликій швидкості руху.
  • Невелика вага апарату, що забезпечує непомітне тертя поверхневого обшивального шару об повітря.
  • Виступаючі елементи маскують під флюзеляж.
  • Досить високий аеродинамічний коефіцієнт, що дозволяє легко набирати висоту.
  • Самостійно не злітає, тільки за допомогою літака-буксира.

 Існують моделі де прибирається і не прибирається шасі. У подарунок пропонуються польоти на двомісному планері або на спортивному плануючому апараті. Можна взяти участь у спортивних змаганнях або поспостерігати за учасниками змагання спортсменами-пілотами. Така пригода не залишить байдужими навіть найдосвідченіших любителів екстриму.

Особливості дельтаплана

 Що являє собою дельтаплан? Безмоторний літальний апарат без хвоста і з крилами, що нагадує стрілу, який управляється зміщенням центру маси навколо точки підвіски і переміщенням пілота. Являє собою агрегат три з'єднані між собою дюралюмінієві труби під кутом 90-140 ̊, що утворюють віяло у горизонтальній площині. Дельтапланерний спорт виник в 1974 році і до цих пір не втратив своєї актуальності. Сьогодні можна замовити в інтернет-магазині подарунковий сертифікат, в вартість якого входить політ на параплані або дельтаплані. Такий захоплюючий захід підніме настрій і допоможе відчути свободу зльоту, легкість і адреналін. Попередньо проводиться вступний інструктаж протягом 15 хвилин, а сам політ триває 20-30 хвилин. Учасники зможуть насолодитися красивими видами і ландшафтами і отримають масу задоволення.

Польоти на параплані

 Якщо ви хочете здійснити чиюсь мрію і зробити незвичайний подарунок, зверніть увагу на подарунковий сертифікат, який дозволяє здійснити політ на параплані. Це дуже легкий літальний апарат, що поєднує два парашута. Нагадує за зовнішнім виглядом парашут, але є одна важлива відмінність – він оснащений силовим агрегатом, що дозволяє підвищити його технічні можливості. Параплан злітає особливим чином і стартує завдяки пересуванню людини. Вважається найбільш повільним літальним апаратом, зі швидкістю не більше 70 км/год. Управляється балансирним аеродинамічним способом або горизонтальною швидкістю польоту. Залежить від погодних умов, тому час проведення заходу узгоджується безпосередньо перед польотом.

Що таке паратрайк

 У двох словах описати конструкцію паратрайку можна так: візок з мотором і гвинтом, підвішений до парашута. Невелика вантажопідйомність (до 180 кг) і невеликі технічні можливості – ось чим відрізняється літальний апарат від інших видів повітряного транспорту. Складається з крила, кабіни на двох чоловік і двигуна, що розганяє апарат на велику висоту. Сьогодні можна придбати сертифікати на різні види польотів. Особливий інтерес викликає гіперзвуковий глайдер, що застосовується у військових цілях. Політати на повітряному транспорті – недешеве задоволення, дуже ефектний і вражаючий захід.