emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Джампери Джампери, Київ - Фото
300.00 грн
Київ
1 чол(1)
90хв
Мотузкове місто rope-city-kharkov
150.00 грн
Харків
1 чол(1)
60хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Скалодром climbing-wall-dnepropetrovsk
270.00 грн
Дніпро
1 чол(1)
60хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір
Роуп-джампінг Роуп-джампінг, Львів - Фото
600.00 грн
Львів
1 чол(1)
60хв

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Сьогодні самим трендовим подарунком вважається подарунковий сертифікат, що дозволяє винуватцеві торжества відчути яскраві емоції і незабутні враження. На сайті магазина EMOZZI представлені різні презенти з категорій «екстрим, «культурний відпочинок», «майстер-класи», «екскурсії», «прогулянки». Якщо ви хочете здивувати іменинника, що обожнює гострі відчуття, вручіть йому сертифікат з категорії екстриму. Це унікальна можливість здійснити чиюсь мрію і втілити  найпотаємніші бажання в реальність. Можна вибрати джампери, роупджампінг, мотузковий парк, батут, глайдінг. Знайдеться чимало любителів стрибнути з парашутом, покататися на квадроциклі, злетіти на літаку. Такі подарунки доставлять чимало радості і захоплення, а яскраві враження запам'ятаються на все життя.

 Зробити незвичайний подарунок другу, брату, партнеру по бізнесу, колезі по роботі допоможе інтернет-магазин EMOZZI. На 14 жовтня, Новий Рік або день народження можна вручити подарунковий сертифікат «екстрім на квадроциклі» або «майстер-клас керування яхтою». Дивовижні чоботи-скороходи припадуть до душі не тільки хлопцям, а й сміливим активним дівчатам. Якщо іменинник народився влітку, йому можна подарувати «майстер-клас їзди на мотоциклі бездоріжжям» тривалістю 4 години. Для найвідчайдушніших підійде сертифікат «роупджампінг», що дозволить виконати стрибок з високого об'єкта. Такі презенти здивують, захоплять і залишаться в пам'яті на все життя.

Особливості роуп-джампінга

Що вибрати на День народження, Новий Рік, річницю весілля або ювілей, вирішувати тільки вам! Ми пропонуємо не банальні подарунки, а емоції і враження, які запам'ятаються надовго. Особливий інтерес у активних людей викликає роуп-джампінг, що дозволяє виконати стрибки з великої висоти. За допомогою альпіністського приладдя та спеціальних амортизаційних систем проводяться польоти, які залучають любителів гострих відчуттів. Екстремальний вид спорту допускає виконання акробатичних трюків під час польоту і включає стрибки з вільним падінням або без нього. Історія спортивного руху роуп-джампінг пов'язана з ім'ям знаменитого скелелаза Дена Османа, який для подолання страху зірватися з гори придумав новий спосіб навмисного падіння.

Сьогодні таке захоплення стало розглядатися як особливий екстремальний вид спорту, що завоював визнання джамперів усього світу. Команди проводять стрибки з високих об'єктів (мостів, скель, високих будівель) і застосовують спеціальне спорядження. Завжди використовуються страхувальні системи, мотузки, карабіни, протектори, троси, блок - ролики. З метою індивідуального захисту застосовуються каски і спеціальний одяг з високою терморегуляцією. Не менш популярною розвагою серед молоді є атракціон банджі-джампінг ( «тарзанка»). Принцип дії заснований на здатності гумового канату стискатися після розтягування. Це дозволяє піднімати стрибуна вгору протягом декількох циклів підйому – падіння.

Переваги мотузкового містечка

 Найбезпечнішою і корисною розвагою вважається мотузкове містечко. Це заняття дозволяє навчитися ходінню по мотузці, оволодіти силою та хваткістю рук, сформувати гарну реакцію і вправність. Важливим є те, що такий захід цілком підійде не тільки фізично розвиненим людям, а й дітям та непідготованій публіці. На сайті магазину EMOZZI пропонуються сертифікати на проходження мотузкових маршрутів, різних за рівнем важкості та екстремальності, а також «Скеледром». Такі заходи дарують шанс сповнитись свободи та легкості, дозволяють відчути себе підкорювачем вершин і відчайдушним скелелазом. Якщо ви не знаєте, що подарувати дитині на день народження, вручіть їй іменний сертифікат із запрошенням до мотузкового парку. Незвичайна пригода принесе масу задоволення і стане найяскравішою подією у житті.

Інші екстремальні розваги

 У каталозі інтернет-магазину EMOZZI представлені сотні варіантів подарунків на будь-який смак і будь-які свята. Можна вручити винуватцю свята стрибки на батуті, майстер-клас більярду або сквошу, уроки скелелазіння, картинг, курс антиаварійного водіння, глайдінг (швидкісний спуск із застосуванням спеціальних дисків). Такі презенти нікого не залишать байдужими і допоможуть перетворити звичайний святковий день на феєричне шоу. Якщо ви хочете зробити яскравий і незвичайний подарунок, звертайтеся на сайт інтернет-магазину EMOZZI. Тут допоможуть вибрати кращий варіант подарунка з урахуванням віку, бажань і індивідуальних особливостей отримувача сертифікату.