emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Водні розваги – це улюблені багатьма заняття, причому не тільки в літній період. Аквапарки, басейни, відвідування занять з аквафітнесу люблять дорослі і діти, особливе задоволення від цього отримують дами різного віку. Подарунковий сертифікат на відвідування водного заходи – це чудовий презент на будь-яке свято або важливу дату. Якщо ви хочете зробити приємне близькій людині, зверніть увагу на те, що пропонує магазин розваг Emozzi. Тут ви знайдете масу цікавих варіантів сертифікатів, кожен з яких підійде конкретній людині. Аквапарк дарує масу позитивних емоцій, справжнє захоплення. У басейні щасливий власник сертифіката зможе не тільки підняти настрій, але й поліпшити стан свого здоров'я. А завдяки аквафітнесу і подібним спортивним заняттям на воді легко позбутися зайвої ваги і поліпшити свою фігуру.

 

Сертифікати в аквапарк

 Такий подарунок як відвідування аквапарку – відмінний варіант проведення часу. Завдяки наявності сертифіката не знадобиться возитися з абонементом на місці. Безумовно, це чисто суб'єктивний вибір, так як купити вхідні квитки в аквапарк – не проблема. Але для близької вам людини дуже зручно зробити такий презент: придбати сертифікат і зробити їй сюрприз. Вартість подарункового сертифіката на відвідування аквапарку стартує від 150 гривень, виходячи з того, скільки часу планується тут провести.

Аквафітнес

 Бажаєте піднести своїй близькій людині особливий сюрприз? Зверніть увагу на відвідування аквафітнеса. Напрямок aqua fit привабливий для різних груп людей. Аквафітнес оцінять дорослі і діти, особливо ті, хто має захворювання спини і суглобів, а також вагітні жінки. Заняття у воді легко знімуть навантаження з опорно-рухового апарату. На відміну від стандартного фітнесу значно знижується кількість протипоказань.

Подарунковий сертифікат на відвідування басейну

 Абонемент на 10 відвідувань басейну – по 60 хвилин кожне. Комфортні умови гарантують подвійне задоволення від плавання: 3 доріжки довжиною 20 м, а також температура води в межах + 27-28 градусів. Сам процес плавання не тільки приємний, а й надзвичайно корисний для здоров'я: зміцнюється мускулатура і імунітет, посилюється витривалість організму, зникає втома. У затишній роздягальні можна переодягтися, прийняти душ і скористатися феном.

Абонемент в басейн

 Хочете подарувати близькій людині позитивні емоції і можливість поліпшити власне здоров'я? Абонемент до басейну – це шанс насолодитися плаванням за будь-якої пори року. Абонемент дасть право відвідати басейн 10 разів. Він буде дійсним протягом місяця, що дасть можливість займатися приблизно 3 рази на тиждень. У басейні створені всі необхідні умови для комфортного плавання. Вода має оптимальну температуру – близько 27 градусів, широкі доріжки і затишні роздягальні також внесуть свою лепту в отримання задоволення від плавання. Самостійно можна спланувати заняття, влаштувавши повноцінні тренування для схуднення.

 Щасливому володареві подарункового сертифіката можна буде насолодитися відразу декількома візитами в басейн! У будь-який зручний час він зможе забути про проблеми і хоча б на годинку повністю розслабитися. Легкий плескіт води прекрасно заспокоює нервову систему, дарує спокій і при цьому піднімає працездатність. Тіло стане гарним і струнким, зміцниться імунітет, а в душі запанує гармонія.

 Як бачите, різноманітність варіантів подарунків – то, що необхідно, щоб здивувати рідну, близьку людину. Подарункові сертифікати від Emozzi стануть дійсно вдалим сюрпризом до будь-якого свята!