emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Капоейра Капоейра, Київ - Фото
370.00 грн
Київ
1 чол(1)
180хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Піднести своїй близькій людині квіти або цукерки – це занадто банально і звично. Сьогодні можна подарувати нетрадиційний і цікавий презент, який надовго запам'ятається і принесе масу позитивних емоцій. Магазин розваг Emozzi – це унікальний шанс завоювати серце коханої або подарувати близькій людині саме те, про що вона мріє! Якщо ви знаєте про те, що винуватець торжества не уявляє свого життя без танців і руху, тоді подаруйте йому або їй сертифікат чи абонемент на відвідування танців.

 

 

 Це принесе справжнє задоволення і допоможе внести яскраві фарби в життя. Танці стануть можливістю набути впевненості у собі, поліпшити грацію і ходу, а також повністю переглянути свій спосіб життя. Можна вибрати конкретний напрям танцю або спробувати себе відразу в декількох стилях. За бажанням ви зможете віддати перевагу латиноамериканським, сучасним або класичним танцям – під кожен стиль підібраний свій досвідчений викладач.

Особливості мови танцю

 Мова танцю – це особливий світ, що не потребує перекладу, він для тих, хто не уявляє свого життя без темпераменту, яскравості і нових вражень. Ознайомитися з основними рухами під керівництвом уважного і кваліфікованого викладача можна, вибравши між іскрометним ча-ча-ча, запальним пасадоблем, чарівним віденським або повільним вальсом. Є можливість вибрати заняття, як в форматі індивідуального уроку, так і в парі з партнером, в основному це уроки для роботи в колективі. Танцювальний майстер-клас стане ідеальним подарунком на 8 березня, річницю весілля, День народження або Новий рік. Такий презент викличе масу позитивних емоцій у дівчат і жінок, а також чоловіків, які мріють стати ближче до світу танцю.

Як проходить майстер-клас з танців?

 Персона, що отримала презент від компанії EMOZZI, зможе вибрати відповідний напрям танцю, а також танцювальну студію. Краще заздалегідь вирішити, які стилі танцю ви бажаєте освоїти. У зазначений день щасливчик відправиться на своє перше заняття. Тут він ближче познайомитися з унікальним світом – цариною танцю, де можна отримати незабутні враження. Досвідчений викладач навчить азам танцювальних па і підбере ключ для кожного свого учня. Відтепер і до останнього уроку протягом місяця (якщо ми говоримо про абонемент) щасливий власник подарунка буде осягати містичність танцю і захоплюючих па.

Викладачі – тільки найкращі в своїй сфері танцюристи

 Склад викладачів представлений професійними танцюристами, які працюють в різних напрямках. У числі фахівців – фіналісти різних конкурсів, чемпіонатів України та Європи, які працюють артистами вітчизняних театрів. Загалом, навчати вас будуть тільки кращі з кращих. Танцюристи, що мають чималий досвід роботи, будуть спрямовувати свої зусилля на уважне навчання учнів основним рухам в обраному стилі. Їх старання та снага не залишаться непоміченою і обов'язково дасть свої результати!

Можливість вибору танцювального стилю

 Існує величезне розмаїття стилів танців, кожен з яких пов’язаний з певною культурою. Пасодобль і румба здатні пробудити в вас італійський темперамент і пристрасть, в той час як джаз-фанк пропагує особливу зухвалість. Багатьох захоплюють класичні та сучасні види танців, кожен з яких має свої переваги. У школі є можливість в повній мірі проявити свої індивідуальні якості у обраному напрямку танцю. У числі популярних танцювальних стилів перерахуємо наступні:

  • Румба.
  • Вальс.
  • Класика.
  • Фокстрот.
  • Віденський вальс.
  • Ча-ча-ча.

Перед тим, як вибрати стиль танцю, обов'язково дізнайтеся потрібну інформацію про кожного з них. Так людям, які мають певні проблеми з серцево-судинною системою, краще віддати перевагу спокійним варіантів, а саме вальсу або класичному танцю. Якщо ви вибираєте гарячі і запальні ритми, сміливо йдіть на латиноамериканські танці.

Захоплюючий і цікавий досвід танців

  Танці – це ексклюзивна можливість пізнати себе і своє тіло, проявити свої найкращі якості і навчитися долучитись до нових та прекрасних стилів і форм самовиразу. Вони легко зарядять вас позитивом, допоможуть зробити тіло легшим і пластичнішим. Ваші старання обов'язково принесуть свої плоди! Танцювальні рухи прекрасно зміцнюють м'язовий корпус, покращують поставу і роблять тіло більш підтягнутим. Якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині – чоловікові, дружині, мамі чи дівчині – такий презент, сміливо телефонуйте за номером, вказаним на сайті магазина EMOZZI!