emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Хаммам з друзями Хаммам з друзями, Київ - Фото
1600.00 грн
Київ
4 чол(2-4)
180хв
Турецький хамам Турецький хамам, Суми - Фото
740.00 грн
Суми
1 чол(1)
120хв

Не знаєте, що подарувати на Новий Рік?

Ми підібрали Топ-10 подарунків на новий рік для ваших близьких

Докладніше Новий Рік
Хамам берберський hamam-berber-odessa
1700.00 грн
Одеса
1 чол(1)
120хв

Збери набір для своїх рідних

Не знаєте, що подарувати? Думаєте про те, що сподобається? Зберіть кілька емоцій у єдиний сертифікат для ваших близьких

Докладніше Збери набір

Легка заміна емоції

Отримувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на кілька або доплатити та відвідати враження дорожче.

Докладніше Легка заміна

 Якщо ви хочете приємно здивувати іменинника, вручіть йому подарунковий сертифікат, що дозволяє відвідати лазні або сауни. Це можливість незвично відпочити в компанії друзів, насолодитися ароматом лікувальних трав і березового дьогтю, отримати задоволення і максимально розслабитися. Недарма після відвідування таких заходів проходить втома і виникають відчуття легкості і свободи. Багато хто відчуває себе заново народженим, з’являється бадьорість. Інтернет-магазин EMOZZI пропонує безліч варіантів релаксації, в тому числі сауни, хамами і російські лазні. За допомогою подарункових сертифікатів можна неординарно привітати іменинника, ювіляра і зробити крутий презент на Новий Рік, День Святого Валентина, День Захисника України чи 8 березня.

 Сьогодні представлена ​​унікальна можливість зробити незвичайний подарунок у вигляді сертифіката-запрошення до бані або сауни. Це дуже зручно, просто і вигідно, оскільки за невеликі гроші вам вдасться придбати унікальний презент, який ощасливить і порадує винуватця торжества. На сайті EMOZZI ви знайдете найкращий варіант привітання – комплекс СПА-процедур і програми догляду за тілом. До подарункових наборыв включено різні види масажів, обгортань, саун, лазні. Що вибрати, вам підкаже наш менеджер, враховуючи вік, темперамент і побажання одержувача подарунка. Достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, і вам доставлять іменний сертифікат в будь-яке місце і час.

Чому так популярні лазні?

 Сучасна людина, живучи та працюючи у прискореному життєвому ритмі, часто забуває про відпочинок та піклування про себе. Відновити почуття гармонії та комфорту допоможуть спеціальні СПА, безліч яких ви знайдете у інтернет-магазині EMOZZI). Можна прекрасно провести час у фінській сауні, влаштувати «мальчишник» в давньоруської лазні або «девичник» в турецькому хамамі. 

 Ми пропонуємо релакс в кращих закладах, що відрізняються гостинністю і високим рівнем сервісу. Ви можете вибрати російську, японську, шведську, пивну або гірчичну баню, а також інфрачервону або біоактивну сауну. Це прекрасна можливість оздоровити організм, поліпшити обмін речовин і омолодити шкіру. Крім того, насолоду і задоволення сприяють підвищенню рівня ендорфінів, а значить, результатом відвідування лазні стане поліпшення психоемоційного стану і зміцнення нервової системи.

Особливості лазень і саун 

 Кожна лазня має свої відмінні риси, переваги і підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей і особистих переваг. У російській лазні панує пар, використовується віник і завжди дуже жарко. Турецький хамам, викладений з каменю та мармуру (в міру теплий і комфортний) пропонує відвідувачам оздоровчі масажі із маслами та травами. Фінська сауна являє собою унікальну суховоздушну баню і відрізняється помірною тепловіддачею. Шведська баня нагрівається електричними печами, тут все мобільно, практично і дуже зручно. 

Чим відрізняються лазні: 

  • Температурним режимом. 
  • Складом і вологістю повітря. 
  • Наявністю ароматичних добавок.
  • Прийомом банних процедур. 

 Японська сенто і фуро – це проста процедура із застосуванням гарячої води без пари. Винна лазня включає дегустацію червоного вина, а пивну баню обирають любителі пива. Існують тирсові, пісочні лазні, рекомендовані для швидкого спалювання калорій і зменшення ваги. Що підібрати в подарунок, залежить від багатьох чинників – віку, бажань та інтересів винуватця торжества. Тим, хто не виносить жар и гаряче повітря, можна запропонувати інфрачервону сауну або біосауну, доповнену ароматами и оснащену звуковими і кольоровими елементами.

Як придбати Подарунковий сертифікат в лазні

 Якщо ви хочете незвично привітати іменинника, вручіть йому подарунковий іменний сертифікат з зазначенням дати, часу і тривалості сеансу. Досить зробити онлайн-замовлення на сайті EMOZZI, і вам зателефонує менеджер із вигідними пропозиціями від компанії. Після оплати вам доставлять подарунок-враження в будь-яке місце і зручний час. Ви зможете активувати сертифікат і вручити його особисто винуватцю торжества або відправити електронною поштою Такий трендовий подарунок стане приємним сюрпризом і не забудеться ніколи!