emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Травмат для новачка, Київ - Фото

Травмат для новачка

Травмат для новачкаEmozzi
Травмат для новачка, Київ - Фото

Дійсна до:

!

21.09.2023

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

1 чол(1) - 30 хв

860.00 грн

всесезон

у приміщенні

патрони за доплату

зручний одяг

сертифікат з собою

заборонено: стан сп'яніння

для одного

протипоказання: психічні розлади

документи з собою

18+

30 хвилин

Про враження

Сертифікат Травмат для новачка — слушна ідея для бажаючих познайомитися з видом зброї, яка використовується для самооборони. Досвідчений інструктор надасть якісний стартовий урок із користування травматичним пістолетом Форт. Можливість здійснити перші 10 пострілів по мішенях у закритому тирі під керівництвом професіонала, цінні поради та коментарі досвідченого стрілка - вірний шлях за нетривалий час отримати уявлення про травмат, початковий досвід користування ним та навички самооборони зброєю такого типу.

З чого будемо стріляти

Форт - травматичний пістолет українського виробництва.

У програмі враження

  • знайомство зі стрільцем-інструктором в тирі
  • інструктаж з техніки безпеки
  • навчання і стрільба по мішенях з травматичного пістолета Форт, під керівництвом інструктора
  • екіпірування: захисні окуляри і шумоподавляющіе навушники
  • 10 пострілів з травматичного пістолета Форт

Медичні протипоказання

Гострі та хронічні форми захворювань, нервово-психічні розлади, ускладнена короткозорість

Умови бронювання

  • при собі мати паспорт громадянина України або посвідчення водія українського зразка
  • для осіб, що не мають громадянства України - документ, що підтверджує право на проживання в Україні. Знання української або російської мови

Адреса

вул. Володимира Сосюри, 7

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-інструктори, які готові провести приватний урок зі стрільби для новачка, або дати майстер-клас гостю з певним досвідом спілкування зі зброєю. Для будь-кого час, проведений в TacticA, - це нові якісні знання та корисний отриманий досвід.

Сучасний 50-метровий стрілецький тир, розташований на Лівому березі Києва, оснащений чималим арсеналом різного виду зброї. Її стан є вкрай важливим для команди TacticA, тому перш ніж потрапити до рук відвідувачів, регулярно перевіряється та тестується фахівцями.

Команда тиру поважає та турбується про гостей та поціновувачів стрілецької справи різних типів темпераментів. Для тих відвідувачів, які бажають постріляти вдумливо та неспішно, на території тиру встановлено сучасні зручні пристрілювальні столи, передбачені для користування і стрілків-правшів, і ліворуких відвідувачів.

Команда TacticA докладає максимальних зусиль, щоб догодити кожному відвідувачу та зробити його перебування в тирі цікавим, комфортним та безпечним. Саме тому значна увага приділяється перевірці психоемоційного стану всіх гостей без винятку та документів присутніх.

Стрілецький тир TacticA пропонує не тільки широкий асортимент майстер-класів та зброї в користування, а й привітний прийом, смачну каву і першокласний професійний сервіс.

TacticA - сучасний стрілковий тир Києва, більше 2 роки тому організований справжніми знавцями та поціновувачами холодної зброї.

Тир має популярність серед сотен новачків, любителів та професіоналів, які приходять у TacticA, щоб навчитись стріляти або вдосоконалити майстерність володіння холодною зброєю. На відвідувачів чекають досвідчені стрілки-…

None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Травмат для новачка

1 чол(1) - 30 хв

860 грн