emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
султан масаж, Київ - Фото

султан масаж

султан масажEmozzi

Подарували 14 разів

султан масаж, Київ - Фото

Дійсна до:

!

06.06.2024

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

1 чол(1) - 60 хв

860.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

зручний одяг

60 хвилин

Технологія Султан масажу заснована на неповторному малюнку. Так як масаж робиться в чотири руки, двома массажистками синхронно, візерунок руху їх рук на вашому тілі повторити буде неможливо. Як втім, і відчуття від такої процедури. Ефект від масажу розслабляючий і заспокійливий. Користь від цього масажу колосальна. Нервова система, під час процедури перебуває в стані невагомого захоплення. Так само завдяки ароматичним маслам, використовуваним під час Султан масажу, центральна нервова система знаходить небачену раніше гармонію. Так само Султан Масаж володіє прогріває ефектом, що в свою чергу, знімає втому і покращує циркуляцію крові. У загальному і цілому - Султан Масаж це анти- стресова процедура, яка здатна підвищити ваш настрій і працездатність, і подарувати масу приємних відчуттів в процесі.

Програма:

Послуга доступна за попереднім записом Кількість учасників - 1 Тривалість 60 хвилин Сеанс унікального відновного масажу Масаж проводитися двома майстрами синхронно. Процедуру проводять виключно дівчата.

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти зал…
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

султан масаж

1 чол(1) - 60 хв

860 грн