emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Китайський масаж Туйна, Київ - Фото

Китайський масаж Туйна

Китайський масаж ТуйнаEmozzi

Подарували 6 разів

Китайський масаж Туйна, Київ - Фото

Дійсна до:

!

01.06.2024

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

1 чол(1) - 90 хв

895.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

зручний одяг

18+

90 хвилин

Масаж Туйна заснований на унікальній старокитайської техніці точкового масажу. Мета цієї процедури забути про болі в спині, головний біль, остохондроза, холіцістіт і проблеми зі шлунком швидко і еффектівно.Технологія масажу заснована на концепції циркуляції енергії по тілу. Масаж Туйна відновлює баланс як енергії Ци - енергії життя, так і енергій Ін і Ян. Процедура розслабляє м'язи та сухожилля, відновлює кровообіг і знімає напругу. Так само Туйна Масаж нормалізує обмін речовин і відновлює рухливість суглобів.

Програма:

Послуга доступна за попереднім записом. Кількість учасників - 1 Тривалість 90 хвилин Показання: Болі в спині і суглобах Артрити, остеохондрози і артрози. Головні болі Холецистит Міжреберні невралгії Проблеми шлунково-кишкового тракту Сеанс унікального відновного масажу. Що входить в послугу: Традиційний китайський масаж. Замовлення послуги за тиждень до відвідування Медичні протипоказання: пошкодження шкірних покривів, шкірні висипання, інфекційні та вірусні захворювання, злоякісні і доброякісні новоствореного ия, вагітність. Інші обмеження / рекомендації: Безпосередньо перед сеансом масажу бажано не вживати їжу і алкоголь.

Вік учасників 18-65 років

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти зал…
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.

Схожі варіанти емоцій

×

Китайський масаж Туйна

1 чол(1) - 90 хв

895 грн