emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Карибський масаж, Київ - Фото

Карибський масаж

Карибський масажEmozzi

Подарували 14 разів

Карибський масаж, Київ - Фото

Дійсна до:

!

03.06.2023

Адреса

Київ, Музейний провулок 8Б

1 чол(1) - 90 хв

895.00 грн

всесезон

у приміщенні

для одного

зручний одяг

18+

90 хвилин

Карибський масаж, це найсвіжіша новинка серед технік масажу і релаксу. І як будь-які новинки на ринку вже користується величезним успіхом. В першу чергу через те, що по суті це суміш декількох видів масажів. Знавець виділить в Карибському масажі і елементи класичного оздоровчого масажу, і релаксирующих технік і навіть трюки з шіатцу. Головним достоїнством Карибського масажу є його «щільність». Майстер ретельно працює з усіма ділянками - а не тільки з проблемними зонами. Карибський масаж, щоб ви розумів правильно - це від кінчиків пальців до самої верхівки.

Програма:

Колосальна задоволення від бадьорять дотиків і невимовні відчуття свободи і енергії наповнять Вас після масажу. Завдяки підбадьорливому ефекту від масажних рухів, спрямованих на глибоке опрацювання тканин, пацієнт відчуває прилив сил і енергії, знімаються давні спазми м'язів. Медичні протипоказання: шкірні висипання, підвищена температура тіла.

Вік учасників 18-65 років

Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти залишилися задоволені і обов'язково повернулися до нас ще.
Назва СПА салону говорить сама за себе: «Студія молодості». Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, студія не тільки вдосконалюємо накопичені знання, а й прагнемо постійно дізнаватися щось нове і цікаве. Співробітники студії намагаємося робити все, щоб після відвідування салону клієнти зал…
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Карибський масаж

1 чол(1) - 90 хв

895 грн