emozzi FacebookYoutubeG+ 044 227 83 28
Повітряні прогулянки на літаку Пайпер, Київ - Фото

Повітряні прогулянки на літаку Пайпер

Повітряні прогулянки на літаку ПайперEmozzi

Подарували 986 разів

Повітряні прогулянки на літаку Пайпер, Київ - Фото

Дійсна до:

!

04.08.2023

Адреса

Київ, аеродроми Київської області

3 чол(2-4) - 60 хв

9000.00 грн

всесезон

на природі

сертифікат з собою

за попереднім записом

зручний одяг

для трьох

7+

60 хвилин

Ведете активний спосіб життя? Намагаєтеся кожні вихідні проводити оригінально або відкриваючи для себе нове екстремальне хобі? Здається Вас вже нічим здивувати? А ми все таки спробуємо! І допоможе нам в цьому сертифікат на повітряну прогулянку на літаку Piper PA-28 Cherokee! Так, це саме те що Ви подумали, це дійсно справжній політ з уроком пілотування. Вашому чоловікові, хлопцеві, другу, а можливо і безстрашній дівчині неймовірно пощастить отримати море емоцій і просто незабутні відчуття від свого першого польоту за штурвалом. А як не боятися літати на літаку і правильно ним керувати, Вам розповість професіонал своєї справи, інструктор з багаторічним стажем.

На якому літаку будемо літати? 

Повітряна прогулянка проводиться на літаку американського виробництва Пайпер PA-28 Черокі, маса якого 544 кілограми, а розмах крил 9,2 метра. Модель Черокі - це легкомоторний літак з двигуном із середньою потужністю 150 кінських сил. Не дивлячись на те що по довжині, висоті, вазі і розмаху крил літак не великий, це не заважає йому набирати швидкість до 150 кілометрів на годину, підніматися на висоту до 300-500 метрів. Літак з такими технічними характеристиками відмінно підійде як для оглядової прогулянки, так і для навчання пілотуванню. Ну що, готові злітати?

Що входить в програму польоту на Пайпер PA-28 Черокі?

Спершу на Вас чекає зустріч із супроводом і цікава вступна розповідь про літаки та льотчиків. Далі піде звичайно ж інструктаж, під час якого Ви отримаєте всі необхідні знання про правила поведінки і безпеки на борту. Також зможете спробувати керувати літаком під пильним оком інструктора. Сам політ буде проходити над річкою Десна, уздовж русла Дніпра і над Дніпром, справа від Вас буде знаходиться Троєщина, зліва Оболонь, далі полетите на Поділ, розвернетеся над Московським мостом, потім Вишгород і заповітне Межигір'я. За бажанням зможете облетіти над Межигір'я, помилуватися Київським морем, промчати над дамбою, Київською ГЕС, VIP дачами, Десною, заводом Coca-Cola.

Чи існують обмеження?

Обмеження по вазі - 180 кг

Обмеження за віком - з 7 років, якщо дитина не боїться, веде себе спокійно, дотримується всіх правил поведінки і безпеки.

Скільки триває повітряна прогулянка?

60 хвилин

Кількість осіб?

2-3

У які дні проводяться польоти?

Польоти проводяться по суботах і неділях.

Де знаходиться аеродром?

Місце проведення польотів може змінюватись, так як аеродроми знаходяться у 20-250 км від Києва. Конкретне місце проведення уточнювати при активації сертифікату.  

Що входить у вартість?

У вартість повітряної прогулянки на літаку Пайпер входять докладний інструктаж, повна підготовка і політ. Трансфер до місця проведення польотів організатором не надається.

Умови бронювання?

Враження доступно за попереднім записом

Допускається зсув польотів до 2-3-х годин (через погодні умови чи інші причини, що не залежать від пресоналу аеродрому)

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політати з «Авіачартер»

  • власниця особисто тестує всю авіатехніку та перевіряє професіоналізм пілотів
  • злети і приземлення здійснюються на сертифікованих летовищах країни
  • контакт з пілотами і летовищами відбувається через Департамент Авіації України
  • маршрути створюються з урахуванням державних вимог

«Авіачартер» пропонує польоти за індивідуально складеними програмами, ознайомчі і оглядові польоти, польоти за маршрутом та польоти з демонстрацією фігур простого, складного і вищого пілотажу. В «арсеналі» компанії є літаки, гелікоптери, планери і гірокоптери. Тимчук особисто гарантує 100% безпеку!

«Авіачартер» - проект, створений у 2009 році людиною, яка не уявляє свого життя без неба. Засновниця - О. Тимчук. Олена закінчила Запорізький льотний центр підготовки пілотів та має за своїми плечима десятки стрибків з парашутом і сотні годин у кабінах пілотажних літаків ЯК-18А, ЯК-152, АН-2 та планера Blanik L-13.

ТОП-причин політати…

None
None
None
None

Нова Пошта (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Самовивіз (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Безкоштовно

Кур'єрська доставка (Тимчасово недоступно в зв'язку із загальним карантином)

Від 60 грн

Електронний сертифікат

Безкоштовно

Як це працює?

Виберіть будь-яку послугу або готовий набір

1.

Доповніть Ваш подарунок приємним сюрпризом: квіти, відкритки, іграшки

2.

Виберіть зручний спосіб доставки

3.

Оплатіть сертифікат всього в декілька кліків

4.
×

Повітряні прогулянки на літаку Пайпер

3 чол(2-4) - 60 хв

9 000 грн